Ienākt
62_140422-website-pp-lexikon-dsc.jpg.resource.1398155149809

Dinamiskā stabilitātes kontrole

Dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) palielina drošību, atvieglojot automašīnas vadīšanu pat nelabvēlīgos braukšanas apstākļiem vai apgrūtinātām virsmām.

Dinamiskā stabilitātes kontrole (DSC) ir kodols šasijas kontroles sistēmā BMW auto. Tā nodrošina augstāko iespējamo līmeni stabilaij braukšanai, un tas palielina saķeri visiem riteņiem, nosakot off vai paātrināšanai. Tas spēj atklāt pirmās pazīmes dēļ priekšējo vai Apakšējo un palīdz uzturēt transportlīdzekļa drošībai uz ceļa, pat tad, ja riepas ir dažāda līmenī ar saķeri.
Izsmalcinātie Sensori pastāvīgi pārbauda, kā transportlīdzeklis brauc. Informācija iegūst virkni sensoru uzraudzību riteņu rotācijas, stūres leņķis, sānu spēkiem, spiediena un virziena (pakāpe rotācijas ap vertikālo asi).Simulācijas modelis glabā DSC vadības bloka, lai nodrošinātu stabilitāti ("mono- / divpakāpju" modelis), un to var salīdzināt ar informāciju, kas nāk no stūres un akseleratora: ja ir pārāk liela atšķirība starp modeli un tā transportlīdzekļa šobrīd ceļo, DSC rīkojas, lai palielinātu stabilitāti un vilkmi.
Motora un bremžu vadības sistēmas ir īpaši mērķtiecīga; xDrive ir iekļauta visu riteņu piedziņas transportlīdzekļiem. Samazinot vai palielinot motora griezes momentu vai bremzējot atsevišķus riteņus var uzlabot stabilitāti un saķeri. Aktīvā stūre integrētā virzienā regulējot sistēmu var pat palīdzēt ievērojami samazināt stūres spēka un apmēru DSC iegūstot stabilitāti.
Atgriezties pie saraksta