Ienākt
29.05.2015.

Hole in One

EZ Auto atbalsta golfa turnīru Lielais Ods

Visas vasaras garumā Tukuma golfa klubā norisināsies turnīrs Lielais Ods, ko atbalsta arī EZ Auto. Kopumā tiks aizvadīti 10 Lielā Oda sezonas tūres posmi un 2 fināla posmi, kuros norisināsies cīņa par vērtīgām sezonas balvām un ceļojošo Lielā oda kausu.

4. jūlijā norisināsies EZ Auto posms, kurā Hole in One balva būs BMW automobilis 40 000 Eur vērtībā. Lai saņemtu BMW savā īpašumā, ar pirmo sitienu būs jāiesit 9. bedrīte.

Katra posma atvēlētajā laikā dalībniekiem secīgi jāizspēlē 18 (2x9) bedrītes.
Kopvērtējuma uzvarētājs saņem balvu 500 GBP vērtībā(max. amatiera statusam pieļaujamā balva – aptuveni 694.54 EUR). Otrās vietas ieguvējs saņem SIA Witraktor balvu – CAT S 50 mobilo telefonu (400). Trešās vietas ieguvējs saņem SIA EZ Auto balvu 300 EUR vērtībā.

Par Tukuma golfa klubu
Tukuma golfa kluba pļavu golfa laukums Odiņi atrodas Tukuma pievārtē, ainaviski skaistā vietā, Tumes pagastā starp Jaunmoku pili un Tukumu. Daļa laukuma ir parka tipa, izveidota starp mūžzaļiem stādījumiem, laukakmens rindām un dekoratīviem dīķiem, pārējais laukums, izmantojot esošo reljefu, izbūvēts no jauna 2012.gadā.

Deviņu bedrīšu PAR 31 laukuma garums ir 1860 m, tajā izveidoti četri dīķi un 10 smilšu bunkuri. Laukumā ir draiving range, inventāra noma un golfa apmācība.

Par EZ Auto
EZ Auto ir viens no mazlietotu BMW tirdzniecības līderiem Baltijā, kas tic, ka automobiļa iegāde ir viens no lieliskākajiem notikumiem cilvēka dzīvē, tādēļ piedāvā tikai kvalitatīvus, pārbaudītus BMW no Vācijas un palīdz klientiem izvēlēties vispiemērotāko automobili atbilstošu viņu vēlmēm un vajadzībām.

EZ Auto uzskata, ka brauciens ar automobili ir kas vairāk par pārvietošanos no punkta A uz punktu B. Brauciens pie laba automobiļa stūres ir daļa kā izbaudīt dzīvi. Tas ir aizraujošs ceļojums, kurā galapunkts ir tikai papildus bonuss.

Atgriezties pie saraksta

Citi jaunumi