Ienākt
03.09.2011.

BMW prezentē DTM bolīdu.

Nākamgad, pēc vairāku gadu pārtraukuma DTM sacīkšu seriālā atgriežas Vācijas autobūvētājs BMW, tādejādi Deutsche Tourenwagen Masters turpmāk piedalīsies trīs kompānijas: Audi, Mercedes-Benz un BMW.

2009.gada beigās, kad vācieši pameta F1, tika nolemts, ka DTM bavāriešiem izdosies ātrāk tikt pie panākuma nekā Pirmajā formulā, kurā četru gadu laikā BMW Sauber tikai vienreiz izcīnīja pirmo starta vietu (Pole Position) un tikai vienreiz plūca uzvaras laurus (R.Kubica 2008.gada Kanādas GP).

Nedēļas nogalē bavārieši prezentēja sava jaunā bolīda BMW M3 DTM konceptu, ar kura palīdzību, piloti Endijs Priols un Augusto Farfušs, centīsies mest izaicinājumu Audi un Mercedes-Benz vienībām.

BMW M3 DTM ir apgādāts ar 4 litru astoņcilindru motoru, kas attīsta 480 zirgspēku jaudu. No nulles līdz simtam sacīkšu automobilis paātrinās 3 sekundēs, bet tā maksimālais ātrums ir 300 km/h.

Speciālisti pagaidām atturas prognozēt BMW izredzes 2012.gadā, atzīmējot vien to, ka bavāriešu galvenais trumpis ir spēcīgais pilotu sastāvs.

Atgriezties pie saraksta

Citi jaunumi